Node registration (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (36 entries)

en: Body
af: Teks

en: delete
af: verwyder

en: Register
af: Registreer

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: view
af: bekyk

en: register
af: registreer

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: settings
af: verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Recipients
af: Ontvangers

en: Your e-mail address
af: U e-posadres

en: From
af: Van

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Send
af: Stuur
