Node registration (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (52 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: delete
lv: dzēst

en: Register
lv: Reģistrēt

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: settings
lv: iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Attachment
lv: Pielikums

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Email
lv: E-pasts

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Your e-mail address
lv: Jūsu e-pasta adrese

en: From
lv: No

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Fields
lv: Lauki

en: Send
lv: Sūtīt

en: before
lv: pirms

en: fields
lv: lauki

en: cancel
lv: atcelt

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: Cancel link
lv: Saite Atcelt

en: Registration form
lv: Reģistrācijas forma

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: View link
lv: Saite Skatīt

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Edit URL
lv: Labot URL
