Node registration (7.x-1.4-beta3) - en to is translation catalogue (47 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: delete
is: eyða

en: Register
is: Nýskráning

en: E-mail
is: Netfang

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Author
is: Höfundur

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: view
is: skoða

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: settings
is: stillingar

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Path
is: Slóð

en: Node type
is: Efnistegund

en: Updated
is: Uppfært

en: Attachment
is: Viðhengi

en: User
is: Notandi

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Email
is: Netfang

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Created
is: Stofnað

en: Node
is: Nóða

en: Recipients
is: Viðtakendur

en: Your e-mail address
is: Tölvupóstfangið þitt

en: From
is: Frá

en: E-mail address
is: Netfang

en: Fields
is: Svæði

en: Send
is: Senda

en: fields
is: svæði

en: Delete link
is: Eyða tengli

en: Edit link
is: Breyta tengli

en: Sender name
is: Nafn sendanda

en: Sender e-mail address
is: Netfang sendanda

en: Invalid date
is: Ógild dagsetning
