Node registration (7.x-1.4-beta4) - en to bs translation catalogue (36 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Node type
bs: Tip noda

en: Attachment
bs: Prilog

en: User
bs: Korisnik

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: Fields
bs: Polja

en: Send
bs: Pošalji

en: fields
bs: polja

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: View link
bs: Link za komentar

en: Delete link
bs: Obriši link

en: Edit link
bs: Izmjeni link
