Node registration (7.x-1.4-beta4) - en to ca translation catalogue (57 entries)

en: Body
ca: Cos

en: delete
ca: suprimeix

en: Register
ca: Registra

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: view
ca: mostra

en: register
ca: registreu-vos

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: settings
ca: paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Node type
ca: Tipus de node

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Attachment
ca: Adjunt

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Recipients
ca: Destinataris

en: Your e-mail address
ca: La vostra adreça electrònica

en: From
ca: De

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Fields
ca: Camps

en: Send
ca: Enviar

en: fields
ca: camps

en: Tokens
ca: Comodins

en: cancel
ca: Cancela

en: Event start
ca: Inici de l'esdeveniment

en: Cancelled
ca: S'ha cancel·lat

en: Cancel link
ca: Enllaç de cancel·lació

en: Registration form
ca: Formulari de registre

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Registration
ca: Registre

en: View link
ca: Enllaç de consulta

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Edit URL
ca: URL d'edició

en: Sender name
ca: Nom del remitent

en: Enable to override this field's links.
ca: Permet sobreescriure l'enllaç d'aquest camp.

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination (as in "output this field as a link" above).
ca: Habiliteu aquesta opció per a mostrar un enllaç absolut. Obligatori si voleu utilitzar el camí com a destinació d'un enllaç ( a "presenta aquest camp com un enllaç" més amunt).

en: Mail system
ca: Sistema de correu electrònic

en: Author uid
ca: Identificador (UID) de l'autor
