Node registration (7.x-1.4-beta4) - en to he translation catalogue (48 entries)

en: Body
he: תוכן

en: delete
he: מחיקה

en: Register
he: הרשמה

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Updated
he: עודכן

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Recipients
he: נמענים

en: Your e-mail address
he: כתובת הדואר האלקטרוני שלך

en: From
he: מאת

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Fields
he: שדות

en: Send
he: שלח

en: fields
he: שדות

en: cancel
he: בטל

en: Registration form
he: טופס רישום

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: View link
he: קישור להיבט

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: Edit URL
he: עריכת כתובת URL
