Node registration (7.x-1.4-beta4) - en to oc translation catalogue (53 entries)

en: Body
oc: Còs

en: delete
oc: suprimir

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Author
oc: Autor

en: Subject
oc: Objècte

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: view
oc: veire

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: settings
oc: paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Path
oc: Camin

en: Node type
oc: Tipe de nosèl

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: User
oc: Utilizaire

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Node
oc: Nosèl

en: Recipients
oc: Destinataris

en: Your e-mail address
oc: Vòstre adreça de corrièr electronic

en: From
oc: De

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Fields
oc: Camps

en: Send
oc: Mandar

en: fields
oc: camps

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: cancel
oc: anullar

en: Cancel link
oc: Ligam d'annulation

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: Registration
oc: Enregistrament

en: View link
oc: Ligam d'afichatge

en: Delete link
oc: Ligam de supression

en: Edit link
oc: Ligam de modificacion

en: Numbers
oc: Nombres

en: Edit URL
oc: Modificar URL

en: Enable to override this field's links.
oc: Activar per suplantar los ligams del camp.

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination (as in "output this field as a link" above).
oc: Activar aquesta opcion per afichar un ligam absolut. Requis se volètz utilizar lo camin coma una destinacion de ligam (coma dins "afichar aqueste camp en tant que ligam" çaisús).

en: Author uid
oc: uid de l'autor
