Node registration (7.x-1.4) - en to dz translation catalogue (28 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: View
dz: སྟོན་

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Recipients
dz: ལེན་འཁན་ཚུ།

en: Your e-mail address
dz: ཁྱོད་རའི་གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་།

en: From
dz: ལས་

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།
