Node registration (7.x-1.4) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште
