Node registration (7.x-1.5) - en to se translation catalogue (22 entries)

en: Body
se: Gorut

en: delete
se: sihko

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Attachment
se: Mielddus

en: User
se: Geavaheaddji

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus

en: Fields
se: Giettit
