Node registration (7.x-1.5) - en to sq translation catalogue (33 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: view
sq: shfaq

en: register
sq: regjistrohu

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: settings
sq: rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: Recipients
sq: Marrës

en: Your e-mail address
sq: Adresa juaj e-mail

en: From
sq: Nga

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Send
sq: Dërgo
