Node registration (7.x-1.6) - en to cy translation catalogue (43 entries)

en: Body
cy: Corff

en: delete
cy: dileu

en: E-mail
cy: E-bost

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Author
cy: Awdur

en: Subject
cy: Testun

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: view
cy: gweld

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: settings
cy: gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Path
cy: Llwybr

en: Node type
cy: Math o nod

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Attachment
cy: Atodiad

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Node
cy: Nod

en: Recipients
cy: Derbynwyr

en: Your e-mail address
cy: Eich cyfeiriad ebost

en: From
cy: Gan

en: E-mail address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Fields
cy: Meysydd

en: Send
cy: Anfon

en: fields
cy: meysydd

en: cancel
cy: Diddymu

en: Text to display
cy: Testun i ddangos

en: View link
cy: Gweld dolen

en: Delete link
cy: Dileu dolen

en: Edit link
cy: Golygu dolen
