Node registration (7.x-1.6) - en to ur translation catalogue (22 entries)

en: Body
ur: متن

en: delete
ur: حذف کریں

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Author
ur: مصنف

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Email
ur: ای میل

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس
