Node registration (7.x-1.7) - en to be translation catalogue (46 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: delete
be: выдаліць

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: view
be: глядзець

en: register
be: зарэгістраваць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: settings
be: налады

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: Updated
be: Абноўлена

en: Attachment
be: Дадатак

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: Your e-mail address
be: Ваш e-mail адрас

en: From
be: Ад

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Fields
be: Палі

en: Send
be: Адаслаць

en: fields
be: палі

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: View link
be: Паглядзець спасылку

en: Delete link
be: Выдаліць спасылку

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL
