Node registration (7.x-1.7) - en to eo translation catalogue (35 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: delete
eo: forigu

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: Your e-mail address
eo: Via retpoŝtadreso

en: From
eo: De

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Fields
eo: Kampoj

en: Send
eo: Sendu
