Node registration (7.x-1.7) - en to et translation catalogue (57 entries)

en: Body
et: Sisu

en: delete
et: kustuta

en: Register
et: Registreeru

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Author
et: Autor

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: view
et: näita

en: register
et: registreeru

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: settings
et: sätted

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Node type
et: Postituse liik

en: Updated
et: Uuendatud

en: Attachment
et: Manus

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Email
et: E-kiri

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Recipients
et: Saajad

en: Your e-mail address
et: Sinu e-posti aadress

en: From
et: Kellelt

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Fields
et: Väljad

en: Send
et: Saada

en: fields
et: väljad

en: Tokens
et: Märgised

en: cancel
et: katkesta

en: Cancel link
et: Tühistamise link

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: View link
et: Vaatamise link

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: Sender name
et: Saatja nimi

en: Time left
et: Aega jäänud

en: Capacity
et: Maht

en: Enable to override this field's links.
et: Võimalda selle välja linke üle kirjutada.

en: Mail system
et: E-posti süsteem

en: Author uid
et: Autori uid
