Node registration (7.x-1.7) - en to ky translation catalogue (11 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: view
ky: көрүү

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо

en: E-mail address
ky: E-mail дарек
