Node registration (7.x-1.7) - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Register
ne: दर्ता

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Attachment
ne: संलग्न

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Your e-mail address
ne: तपाईको ईमेल ठेगाना

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
