Node registration (7.x-1.8) - en to cs translation catalogue (52 entries)

en: Body
cs: Text

en: delete
cs: smazat

en: Register
cs: Registrovat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Author
cs: Autor

en: Subject
cs: Předmět

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: settings
cs: nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Path
cs: Cesta

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Attachment
cs: Příloha

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Email
cs: E-mail

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: Recipients
cs: Příjemci

en: Your e-mail address
cs: Vaše e-mailová adresa

en: From
cs: Od

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Fields
cs: Pole

en: Send
cs: Poslat

en: fields
cs: pole

en: Tokens
cs: Tokeny

en: cancel
cs: zrušit

en: Cancelled
cs: Stronováno

en: Registration form
cs: Formulář pro registraci

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: View link
cs: Odkaz "zobrazit"

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Edit URL
cs: Upravit URL

en: Sender name
cs: Jméno odesílatele

en: Author uid
cs: UID autora
