Node registration (7.x-1.8) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Body
de: Fliesstext

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Updated
de: Aktualisiert

en: E-mail address
de: E-Mail-Adrässe
