Node registration (7.x-1.17) - en to si translation catalogue (19 entries)

en: Body
si: බඳ

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය

en: Account
si: ගිණුම

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
