Node registration (7.x-1.17) - en to sl translation catalogue (38 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: delete
sl: izbriši

en: Register
sl: Registracija

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Attachment
sl: Priponka

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: From
sl: Od

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Send
sl: Pošlji

en: Account
sl: Račun
