Node Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: URL
be: Спасылка

en: Node
be: Вузел

en: Active
be: Актыўна

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Days
be: Дні

en: Months
be: Месяцы

en: Interval
be: Інтэрвал
