Node Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Node
el: Κόμβος

en: Active
el: Ενεργό

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Days
el: Ημέρες

en: Hours
el: Ώρες

en: Interval
el: Περίοδος

en: Unit of time
el: Μονάδα χρόνου
