Node Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Email Address
fr: Adresse de courriel

en: Node
fr: Nœud

en: Active
fr: Actif

en: Weeks
fr: Semaines

en: Replacement patterns
fr: Motifs de substitution

en: Days
fr: Jours

en: Months
fr: Mois

en: Hours
fr: Heures

en: Interval
fr: Intervalle

en: Reminders
fr: Rappels

en: Unit of time
fr: Unité de temps

en: Reminder
fr: Rappel
