Node Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: URL
he: כתובת URL

en: Node
he: פריט תוכן

en: Active
he: פעיל

en: Note
he: הערות

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Days
he: ימים

en: Hours
he: שעות

en: Interval
he: מרווח
