Node Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Email Address
ru: Адрес эл. почты

en: Node
ru: Материал

en: Active
ru: Активно

en: Note
ru: Заметка

en: Weeks
ru: Недели

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Days
ru: Дни

en: Months
ru: Месяцы

en: Hours
ru: Часы

en: Interval
ru: Интервал

en: Unit of time
ru: Единица времени

en: Reminder
ru: Напоминание
