Node Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Email Address
sv: E-postadress

en: Node
sv: Nod

en: Active
sv: Aktiv

en: Weeks
sv: Veckor

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Days
sv: Dagar

en: Months
sv: Månader

en: Hours
sv: Timmar

en: Interval
sv: Intervall

en: Unit of time
sv: Tidsenhet

en: Reminder
sv: Påminnelse
