Node Reminder (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Active
ca: Actiu

en: Weeks
ca: Setmanes

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Days
ca: Dies

en: Hours
ca: Hores
