Node Reminder (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Node
eu: Nodoa

en: Active
eu: Aktiboa

en: Note
eu: Oharra

en: Weeks
eu: Asteak

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Days
eu: Egunak

en: Hours
eu: Orduak

en: Interval
eu: Bitartea
