Node Reminder (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: URL
fa: نشانی

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: Node
fa: محتوا

en: Active
fa: فعال

en: Note
fa: یادداشت

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Hours
fa: ساعت

en: Interval
fa: دوره

en: Unit of time
fa: منطقه زمانی
