Node Reminder (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Node
gl: Nodo

en: Active
gl: Activo

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Interval
gl: Intervalo

en: Unit of time
gl: Unidade de tempo
