Node Reminder (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: URL
hu: Webcím

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Node
hu: Tartalom

en: Active
hu: Aktív

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Weeks
hu: Hét

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Days
hu: Napok

en: Months
hu: Hónapok

en: Hours
hu: Órák

en: Interval
hu: Időköz

en: Unit of time
hu: Időegység

en: Reminder
hu: Emlékeztető

en: Repeat Reminder
hu: Emlékeztető ismétlése
