Node Reminder (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Node
ja: ノード

en: Active
ja: アクティブ

en: Note
ja: 注意

en: Weeks
ja: 週

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Days
ja: 日

en: Hours
ja: 時

en: Interval
ja: 間隔

en: Unit of time
ja: 時間の単位
