Node Reminder (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: Weeks
kn: ವಾರಗಳು

en: Days
kn: ದಿನಗಳು

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು
