Node Reminder (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Node
lt: Mazgas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Days
lt: Dienos

en: Hours
lt: Valandos

en: Interval
lt: Intervalas

en: Unit of time
lt: Laiko vienetas
