Node Reminder (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Active
nl: Actief

en: Note
nl: Notitie

en: Weeks
nl: Weken

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Days
nl: Dagen

en: Months
nl: Maanden

en: Hours
nl: Uren

en: Unit of time
nl: Tijdseenheid

en: Reminder
nl: Herinnering
