Node Reminder (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Node
bg: Материал

en: Active
bg: Активен

en: Note
bg: Бележка

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Hours
bg: Часове

en: Interval
bg: Интервал

en: Unit of time
bg: Единица време
