Node Reminder (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Email Address
it: Indirizzo e-mail

en: Node
it: Nodo

en: Active
it: Attivo

en: Weeks
it: Settimane

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: Days
it: Giorni

en: Months
it: Mesi

en: Hours
it: Ore

en: Interval
it: Intervallo

en: Unit of time
it: Unità di tempo
