Node Reminder (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Node
lv: Mezgls

en: Active
lv: Aktīvs

en: Note
lv: Piezīme

en: Weeks
lv: Nedēļas

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Days
lv: Dienas

en: Hours
lv: Stundas

en: Interval
lv: Intervāls

en: Unit of time
lv: Laika vienība
