Node Reminder (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Node
pl: Węzeł

en: Active
pl: Aktywne

en: Note
pl: Notatka

en: Weeks
pl: Tygodni

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Days
pl: Dni

en: Months
pl: Miesięcy

en: Hours
pl: Godziny

en: Interval
pl: Interwał

en: Reminders
pl: Przypomnienia

en: Reminder
pl: Przypomnienie
