Node Reminder (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: Active
pt: Ativo

en: Note
pt: Nota

en: Weeks
pt: Semanas

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Days
pt: Dias

en: Months
pt: Meses

en: Hours
pt: Horas

en: Interval
pt: Intervalo

en: Unit of time
pt: Unidade de tempo

en: Reminder
pt: Lembrete
