Node Reminder (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Node
sk: Uzol

en: Active
sk: Aktívny

en: Note
sk: Poznámka

en: Weeks
sk: Týždne

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Days
sk: Dni

en: Hours
sk: Hodiny

en: Unit of time
sk: Jednotka času
