Node Reminder (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: Active
vi: Hoạt động

en: Note
vi: Ghi chú

en: Weeks
vi: Tuần

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Days
vi: Ngày

en: Hours
vi: Giờ

en: Unit of time
vi: Đơn vị thời gian
