Node Reminder (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: URL
ar: عنوان URL

en: Node
ar: العقدة

en: Active
ar: نشط

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Days
ar: أيام

en: Hours
ar: ساعات

en: Interval
ar: الفترة الزمنية
