Node Reminder (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Node
cs: Uzly

en: Active
cs: Aktivní

en: Weeks
cs: Týdnů

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Days
cs: Dnů

en: Months
cs: Měsíce

en: Hours
cs: Hodin

en: Unit of time
cs: Jednotky času
