Node Reminder (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: Node
da: Indholdselement

en: Active
da: Aktiv

en: Note
da: Bemærk

en: Weeks
da: Uger

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Days
da: Dage

en: Months
da: Måneder

en: Hours
da: Timer

en: Unit of time
da: Tidsenhed
