Node Reminder (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Email Address
es: Dirección de correo electrónico

en: Node
es: Nodo

en: Active
es: Activo

en: Note
es: Nota

en: Weeks
es: Semanas

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo

en: Days
es: Días

en: Months
es: Meses

en: Hours
es: Horas

en: Interval
es: Intervalo

en: Unit of time
es: Unidad de tiempo

en: Reminder
es: Recordatorio
