Node Reminder (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Node
et: Postitus

en: Active
et: Aktiivne

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Interval
et: Intervall

en: Unit of time
et: Ajaühik
