Node Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Active
fi: Voimassa

en: Note
fi: Huomaa

en: Weeks
fi: Viikot

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Days
fi: Päivät

en: Months
fi: Kuukaudet

en: Hours
fi: Tunnit

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: Unit of time
fi: Aikayksikkö
